Supervizor financiar – PL Cluj-Napoca

AMBIENT

  • job Full Time
recrutare@ambient.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam o persoana cu pregatire si experienta economica pentru pozitia de SUPERVIZOR FINANCIAR in Cluj.

CANDIDATUL IDEAL

  • Studii medii / superioare economice;
  • Bune cunostinte de operare PC, in special Excel;
  • Cunostinte de contabilitate primara;
  • Experienta in utilizarea de programe de facturare / gestiune;
  • Experienta in operari contabile de contabilitate primara;
  • Bune abilitati de relationare, comunicare si lucru in echipa.

RESPONSABILITATI:

  • Primirea şi păstrarea valorilor (bani şi tichete valorice) din vânzarea produselor şi eliberarea bunurilor din magazin pe după incasarea contravalorii acestora;
  • Verificarea activitatii casier si operator facturare, operatiuni legate de intrare/iesire numerar in magazin finisaje si structuri.
  • Supravegherea si mentinerea unui control financiar intern asupra clientilor (urmarire depasiri limite de credit si termene de plata, urmarire si recuperare creante).
  • Urmarirea si controlul stocurilor (expirate si in curs de expirare, OOS, negative, stocuri cu miscare lenta etc.).
  • Mentinerea legaturii cu firma externa de HR pentru contracte, adeverinte, lichidari.

BENEFICII:

1. Pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa;
2. Zile suplimentare la concediul de odihnă în functie de vechime;
3. Posibilitea de a achizitiona produsele si serviciile companiei la preturi preferentiale;
4. Diverse bonusuri ocazionale;
5. Traininguri interne, mediu de lucru placut;
6. Posibilitatea de a avansa in cariera.

APLICĂ ACUM și te alătură echipei noastre din Cluj Napoca! Te asteptam cu drag!

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Pentru mai multe informatii despre compania noastra, acceseaza websiteul nostru sau profilul de angajator de pe acest site.

Etichetat ca: ,

Lasă un comentariu