OPERATOR FACTURARE / CASIER (casa de marcat) in Cluj

Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Ne dezvoltam echipa din Cluj-Napoca si cautam un coleg / o colega pentru pozitia de OPERATOR FACTURARE / CASIER (la casa de marcat)

CANDIDATUL IDEAL:

Studii medii/ superioare economice;
Bune cunostinte de operare PC;
Cunostinte de contabilitate primara;
Experienta in utilizarea de programe de facturare / gestiune;
Experienta in operari contabile de contabilitate primara;
Bune abilitati de relationare, comunicare si lucru in echipa.

RESPONSABILITATI:

Inregistrarea facturilor si a avizelor in sistemul informatic intern;
Inregistrarea facturilor de discount;
Emiterea facturilor si avizelor de marfa pe baza formularelor de comanda;
Verificarea comenzilor de aprovizionare lansate, precum si a marfurilor de pe facturile furnizorilor;
Participarea la programarea si coordonarea livrarii marfurilor catre clienti.

BENEFICII:

1. Pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa;
2. Zile suplimentare la concediul de odihnă în functie de vechime;
3. Posibilitea de a achizitiona produsele si serviciile companiei la preturi preferentiale;
4. Diverse bonusuri ocazionale;
5. Traininguri interne, mediu de lucru placut;
6. Posibilitatea de a avansa in cariera.

Te asteptam sa vii in echipa noastra in calitate de operator facturare / casier / operator casa de marcat in Cluj!

Doar candidații selectați vor fi contactați.

Pentru mai multe detalii despre noi, aceesează websiteul nostru sau profilul de pe acest site.

Etichetat ca: , ,

Lasă un comentariu