Gestionar Scule si Unelte

AMBIENT

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Cunostinte tehnice in domeniul sculelor si unetelor de mana (manuele si electrice), a accesoriilor si consumabilelor;
  • Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
  • Bune abilitati de planificare, organizare si coordonare;
  • Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Existenta unui portofoliu de mesteri reprezinta un avantaj major in calitate de gestionar materiale de constructii Valcea.

RESPONSABILITATI:

  • Administreaza raionul de unelte, scule si accesorii din cadrul magazinului;
  • Gestionează echipa de lucrători comerciali si activitatea de vanzare pe raion;
    Urmareste stocurile de marfa si le mentine la nivel optim;
  • Opereaza comenzile de marfa astfel incat sa se asigure stocul optim, evitandu-se suprastocul sau OOS – out of stock.
  • Ia in primire din punct de vedere calitativ si cantitativ marfa;
  • Participa la inventarele periodice impreuna cu ochipa pe care o conduce.

BENEFICII:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor de performanta;
  • Posibilitatea de dezvoltare si promovare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive prin traininguri si promovare interna.

Te asteptam in echipa ca Agent Vanzari materiale de constructii in Ramnicu Valcea!

Doar candidatii care au fost selectati vor fi contactati.

Pentru mai multe amanunte despre companie, accesati websiteul nostru sau profilul de angajator de pe aceasta platforma.