ASISTENT VANZARI SHOWROOM finisaje Sibiu

AMBIENT

  • job Full Time
recrutare@ambient.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta in domeniul vanzari / retail constituie un avantaj;
    Cunostintele tehnice de specialitate in sfera materialelor de finisaje interioare (parchet, usi, ceramica – gresie, faianta – vopsele) reprezinta un avantaj;
  • Atitudine proactiva, orientata catre client;
  • Foarte bune abilitati de relationare si comunicare;
  • Cunostinte de operare PC.

RESPONSABILITATI:

  • Identificarea nevoilor clientilor in ceea ce priveste sfera finisajelor interioare;
  • Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite solutii de amenajari interioare.

BENEFICII:

  1. Salariu fix;
  2. Bonuri de masa;
  3. Bonusuri in functie de performante;
  4. Mediu de munca placut;
  5. Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Etichetat ca: , , ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului