CASIER Sibiu

Ambient

  • job Full Time
recrutare@ambient.ro

Cautam casier Sibiu

CANDIDATUL IDEAL:

    • Absolvent studii medii sau superioare;

    • Cunostinte in materialelor de constructii reprezinta un avantaj;

    • Persoana responsabila, dinamica;

    • Abilitati de comunicare; atitudine proactiva , orienatata catre client;

    • Seriozitate, responsabilitate si implicare;

    • Spirit de echipa.

RESPONSABILITATI:

    • Incaseaza contravaloarea produselor, in baza bonului fiscal sau a facturii fiscale emise;

    • Incaseaza numerar, carduri sau tichete valorice, conform chitantei sau bonului fiscal emis de casa de marcat;

    • Se asigura de corectitudinea incasarilor efectuate.

BENEFICII:

1.     Salariu atractiv, format din salariu fix + bonuri de masa;

2.     Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe dinamice;

3.     Posibilitate de achizitionare a  produselor companiei la preturi reduse;

4.     Bonusuri ocazionale.

Te asteptam sa vii in echipa noastra!

INTRA IN CONT SAU CREEAZA UNUL NOU, INCARCA UN CV ACTUALIZAT SI APLICA ACUM LA ACEST JOB!

Etichetat ca: , , ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului