STIVUITORIST – Sibiu

AMBIENT

  • job Full Time
recrutare@ambient.ro

Cautam  STIVUITORIST in Sibiu

CERINTE:

  • Autorizatie ISCIR de stivuitorist;
  • Bune abilitati de manuire a stivuitorului;
  • Bune abilitati de relationare, comunicare si lucru in echipa.

RESPONSABILITATI:

  • incarcarea / descarcarea cu stivuitorul a materialelor de constructii paletate
  • sa aiba grija de stivuitor si de instrumentele de lucru.

CE ITI OFERIM:

  1. pachet salarial motivant;
  2. bonuri de masa;
  3. zile suplimentare la concediul de odihna in functie de vechimea in companie;
  4. posibilitatea de a achizitiona produse si servicii cu preturi preferentiale;
  5. mediu de lucru placut;
  6. cursuri de calificare / recalificare.

Te asteptam in echipa noastra in calitate de Stivuitorist in Sibiu!

Doar candidatii care indeplinesc cerintele vor fi contactati pentru un interviu.

Pentru mai multe despre noi, vizitati pagina noastra web sau profilul nostru de angajator.

Etichetat ca: ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului