Operator Financiar Sighisoara

AMBIENT

  • job Full Time
recrutare@ambient.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Căutam, pentru magazinul nostru din Sighisoara operator financiar:

CANDIDATUL IDEAL

·         Studii medii/ superioare economice;

·         Bune cunostinte de operare PC, in special Excel;

·         Cunostinte de contabilitate primara;

·         Experienta in utilizarea de programe de facturare / gestiune;

·         experienta in operari contabile de contabilitate primara;

·         Bune abilitati de relationare, comunicare si lucru in echipa.

DESCRIEREA JOBULUI

În calitate de

·         Inregistrarea facturilor si a avizelor in sistemul informatic intern;

·         Inregistrarea facturilor de discount;

·         Emiterea facturilor si avizelor de marfa pe baza formularelor de comanda;

·         Verificarea comenzilor de aprovizionare lansate, precum si a marfurilor de pe facturile furnizorilor;

·         Participarea la programarea si coordonarea livrarii marfurilor catre clienti;

SE OFERA:

·         Pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa;

·         Zile suplimentare la concediul de odihnă în functie de vechime;

·         Posibilitea de a achizitiona produsele si serviciile companiei la preturi preferentiale;

·         Traininguri interne, mediu de lucru placut;

·         Posibilitatea de a avansa in cariera.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru mai multe amanunte despre companie, accesati websiteul nostru sau profilul de angajator de pe aceasta platforma.

Etichetat ca: , , , , ,

Lasă un comentariu