fbpx

Personal vanzari INSTALATII termice / electrice (Sibiu)

APC Universal Partner

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Ai inclinatii tehnice, dar adori comunicarea cu oamenii?

Cautam PERSONAL VANZARI INSTALATII termice si electrice (asistent vanzari, gestionar) pentru punctul nostru de lucru din Sibiu.

CERINTELE POSTULUI

  • studii medii sau superioare
  • cunostinte minimale in domeniul instalatiilor termice si / sau electrice
  • experienta in vanzari asistate sau retail
  • bune abilitati de lucru cu calculatorul (in special Excel, CRM, softuri de ofertare)
  • abilitati de comunicare; atitudine proactiva, orienatata catre client;
  • seriozitate, responsabilitate si implicare;
  • spirit de echipa.

RESPONSABILITATI

  • intampinarea clientilor;
  • identificarea nevoilor / necesarului de materiale de instalatii termice / electrice pentru proiectul clientului / mesterului;
  • propunerea celor mai potrivite solutii pentru nevoile si dorintele acestora;
  • efectuarea comenzilor si urmarirea acestora;
  • pregatirea marfurilor pentru livrare conform comenzilor receptionate
  • aprovizionarea raionului cu marfa si aranjarea acesteia pe raft;
  • verificarea si actualizarea etichetarii produselor la raft;

OFERIM:

1. Salariu atractiv, format din salariu fix + bonuri de masa + sistem de bonusare in functie de rezultate;
2. Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe profesioniste;
3. Posibilitate de achizitionare a produselor si serviciilor companiei si ale partenerilor la preturi reduse;
4. Prime ocazionale.

Pentru detalii despre compania noastra puteti gasi pe pagina de angajator APC.

Pentru toate celelalte locuri de munca in Sibiu, apasa aici.

Etichetat ca: , , , ,