GESTIONAR DEPOZIT – Medias

DezvoltaCariera.ro

  • job Full Time
0763 133 713 recrutare@dezvoltacariera.ro

Cautam, pentru depozitul din Medias al clientului nostru, GESTIONAR DEPOZIT

CANDIDATUL IDEAL

  • Absolvent de studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
  • Bune cunostinte de operare calculator (in special excel);
  • Experienta in lucrul cu materialele de constructii (caramida, fier, ciment, Rigips, invelitori metalice, de tigla ceramica sau tigle de beton, hidroizolante si termoizolatii etc.) reprezinta un avantaj major;
  • Experienta in lucrul cu oamenii este obligatorie;
  • Bune abilitati de comunicare, relationare si organizare a unui depozit;
  • Abilitatile / experienta de vanzare sunt un plus;

RESPONSABILITATILE POSTULUI (sinteza)

  • organizarea gestiunii alocate din cadrul depozitului;
  • gestionarea echipei de lucratori comerciali si manipulanti (participarea la activitatile de recrutare, evaluare si training a acestora);
  • participa la inventarele periodice, precum si la inventarele spot zilnice;
  • coordoneaza activitatile de vanzare ale gestiunii alocate: abordarea clientilor, identificarea nevoilor clientilor in functie de proiectele acestora, oferirea de solutii la nevoile identificate, pregatirea marfurilor pentru livrare.

OFERTA SALARIALA:

  • Pachet salarial atractiv (salariu fix, bonusuri in functie de performanta, tichete de masa, prime de Pasti si Craciun);
  • Un mediu de lucru placut;
  • Traininguri de integrare si de dezvoltare a abilitatilor de vanzari;
  • Posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-o companie solida si serioasa.

Apasa butonul APLICA LA ACEST JOB, completeaza datele tale si te vom contacta noi. Succes! 🙂

Lasă un comentariu