broker de asigurare

Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Ne mărim echipa!

Te așteptăm alături de un colectiv frumos, mereu gata să sară în ajutorul tău. Așteptăm CV-urile voastre la adresa de e-mail: fara.risc8@gmail.com. Cei selectați vor fi contactați pentru interviu. În continuare vă prezentăm condițiile și descrierea job-ului.

Candidatul ideal
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa
Bune abilitati de comunicare si interrelationare

Descrierea jobului: – Asistent in brokeraj
 Reprezinta interesele asiguratului (clientului)
 Vinde polite de la toti asiguratorii partenerii
 Dezvolta propria afacere prin formarea unei echipe de colaboratori

Noi iti punem la dispozitie:
 Reteta afacerii (similar unei francize)
 Parteneri
 Logistica
 Reprezentante in majoritatea judetelor din tara
 Produse
 Informatii. Pregatire continua. Know how
 Platforma online pentru emiterea politelor
 Platforma online pentru pregatire profesionala

Avantajele colaborarii cu noi
 Venituri nelimitate
 Iti stabilesti singur programul de lucru si obiectivele
 Nu ai sefi
 Coordonatorul te ajuta si are interes ca tu sa reusesti
 Prieteni si cunostinte noi
 Socializare si integrare intr-un grup
 Dezvoltare personala
 Recunoasterea meritelor. Distinctii. Bonusuri
 Poti sa ii ajuti pe cei din jurul tau
Descrierea companiei: DESTINE BROKER este o societate de brokeraj în asigurări specializată în reprezentarea şi apărarea intereselor clienţilor săi în raporturile cu societăţile de asigurări este în măsură să negocieze cele mai avantajoase oferte pentru produsele şi serviciile de asigurări existente în prezent pe piaţa asigurărilor din România. Colaborăm cu cele mai reprezentative societăți de asigurări care operează pe piaţa de profil din România.

Etichetat ca:

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului