Consilier Vanzari Magazin

Gabteo HR

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de bricolaj, recrutam Consilier Vanzari Magazin in Constanta.

Responsabilitati:

·        Intampinarea clientilor cu amabilitate si consilierea acestora prin oferirea de solutii si servicii in vederea alegerii produselor;

·        Aprovizionarea rafturilor din magazin in mod corect si eficient;

·        Participarea la inventarele organizate;

·        Amplasarea corecta a marfurilor pe rafturi;

·        Depozitarea marfurilor in mod corespunzator;

·        Asigurarea unei imagini placute a magazinului.

Cerinte:

·        Studii medii finalizate;

·        Experienta anterioara de lucru in comert reprezinta un avantaj;

·        Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client, dar si catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;

·        Responsabilitate si seriozitate;

·        Dinamism si initiativa;

·        Flexibilitate si spirit de echipa.

Beneficii:

·        Tichete de masa (15 RON/tichet);

·        Abonament medical;

·        Mediu de lucru tanar si dinamic;

·        Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;

·        Perspective de dezvoltare profesionala.

Etichetat ca: ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului