Manipulant marfa / Stivuitorist

Infomunca

  • job Full Time
0771200994 anamaria.burca@infomunca.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Responsabilitati:

– Folosirea stivuitorului la incarcare/descarcare atunci cand greutatile o impun;

– Incarcare si descarcarea marfurilor in/din camion;

– Asigura fluentizarea operatiunilor din depozit , astfel incat sa evite : aparitia « spatiilor inguste », blocarea cailor de acces si/sau hidrantilor , degradarea de orice natura a bunurilor si marfurilor aflate in depozit;

– Asigurarea productivitatii impusa de superiorul ierarhic;

– Informarea supervizorilor asupra neconformitatilor intalnite;

– Asigurarea infolierii marfurilor ce urmeaza a fi livrate;

– Aranjarea marfurilor pe rafturile depozitului in locatiilor aferente;

– Participara la receptia marfurilor:

– Acorda atentie deosebita la incarcarea marfurilor in camion;

– Realizeaza comenzile de livrare primite de la gestionar;

– Infolieaza marfurile care urmeaza a fi livrate.

Cerinte:

– Orientare spre lucrul in echipa;

– Disponibilitate de a invata permanent;

– Seriozitate;

– Pentru postul de stivuitorist se necesita ISCIR;

Salarizare si beneficii:

– Orele suplimentare sunt platite 200% –

– Beneficiile salariale sunt in functie de califcare si abilitatile de negociere

– Se deconteza transportul si se ofera bonuri de masa;

  • Programul variaza in 2 schimburi de la 6.00 – 14.40 si 12.30 – 21.10. Exista si posibilitatea de a lucra un schimb de la 8.30 -17.10.

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului