fbpx

INGINER TEHNOLOG – INDUSTRIA TEXTILA

LANCO – Dr. Lange GmbH & Co. KG

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Ce îți oferim
– Program de lucru zilnic 07.00-15.30;
– Pachet salarial peste media pieței
– Tichete de masă (valoare tichet 15 lei pe zi)
– Al 13-lea salariu
– Prima de Paște
– Decontare transport pana in Talmaciu
– Oportunități de dezvoltare și promovare în carieră în cadrul companiei
– Mediu de lucru profesionist

Ce ne dorim
– Diploma de licenta in domeniul TEHNIC
– Cunostinte avansate de limba germana si/sau engleza
– Cunostinte bune pachet MSOffice, baze de date
– Experienta intr-o pozitie similara in domeniul textilelor – constituie avantaj

Abilitati necesare
– Bune abilitati de comunicare si organizare
– Capacitatea de a prioritiza
– Initiativa si implicare
– Lucru in echipa

Descrierea postului
• Coordoneaza proiecte noi, dezvolta documentatia de lucru
• Intocmeste procesele tehnologice specifice
• Imbunatateste permanent fluxul de productie
• Contribuie la evaluarea fezabilitatii de coasere a modelelor
• Implementeaza noi modele si modificari in productie

Etichetat ca:

Privire generală asupra jobului