GESTIONAR MATERIALE de CONSTRUCTII – Cluj

Profelis

  • job Full Time
recrutare@profelis.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Cunostinte tehnice in domeniul materialelor de constuctii
  • Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
  • Bune abilitati de planificare, organizare si coordonare;
  • Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Existenta unui portofoliu de mesteri reprezinta un avantaj major in calitate de gestionar materiale de constructii Cluj-Napoca.

RESPONSABILITATI:

  • Administreaza raionul alocat din cadrul centrului comercial;
  • Gestionează echipa de lucrători comerciali si activitatea de vanzare pe raion;
  • Urmareste stocurile de marfa si le mentine la nivel optim;
  • Trimite comenzile de achizitii de marfa pentru atingerea nivelului optim al stocurilor de pe raion;
  • Ia in primire din punct de vedere calitativ si cantitativ marfa;
  • Participa la inventarele periodice impreuna cu ochipa pe care o conduce.

BENEFICII:

  1. SALARIU MOTIVANT ;
  2. BONURI DE MASA;
  3. BONUSURI in functie de indeplinirea obiectivelor de performanta;
  4. Posibilitatea de dezvoltare si promovare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive prin TRAININGURI si PROMOVARE interna.

Etichetat ca: , ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului