fbpx

GESTIONAR MATERIALE CONSTRUCTII Targu Mures

Profelis

  • Joburi Full Time
recrutare@profelis.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam Gestionar materiale de constructii in Targu Mures CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii medii sau superioare;
  • Cunostinte tehnice de specialitate;
  • Minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Bune abilitati de planificare, coordonare si organizare;
  • Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
  • Cunostinte de operare PC.

RESPONSABILITATI:

  • Acorda consiliere tehnica clientilor, promoveaza si vinde produsele companiei( materiale de constructii);
  • Intocmeste ofertele tehnice catre clienti;
  • Urmareste indeplinirea targetelor trasate;
  • Organizarea activitatii de depozitare si gestiune;
  • Coordonarea personalului;
  • Dezvoltarea si mentinerea unei bune relatii cu clientii;
  • Asigura receptia marfurilor care intra in depozit;
  •  Participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Participa la efectuarea inventarelor periodice.

BENEFICII:

  1. Pachet salarial motivant format din salariul fix si bonus in functie de indeplinirea obiectivelor;
  2. Posibilitatea de pregatire profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
  3. Posibilitate de avansare in cariera.

Te asteptam in echipa noastra!

Etichetat ca: ,

Îți place? Distribuie prietenilor:

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

error: Conținut protejat !!