MANAGER RESTAURANT (healthy food) cu relocare in Sibiu

DezvoltaCariera.ro

  • job Full Time
0763 133 713 recrutare@dezvoltacariera.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam, pentru clientul nostru din Sibiu, MANAGER RESTAURANT pentru complex sportiv / wellness / spa din Sibiu.

CERINTELE POSTULUI de manager restaurant (ce cautam):

  • O persoana cu experienta dovedita si relevanta in conducerea de restaurante similare (restaurante in complex sportiv / wellness, restaurante healthy food);
  • Experienta in pozitii similare in strainatate reprezinta un avantaj major;
  • O persoana organizata, cu bune abilitati de organizare, comunicare si relationare;
  • O persoana moderna, cu un stil de viata deschis si sanatos;
  • Disponibilitate la relocare in Sibiu.

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI ale postului de manager restaurant:

  • Organizarea deschiderii pentru public a restaurantului;
  • Formarea echipei (recrutare, selectie, evaluare, training – impreuna cu departamentul resurse umane);
  • Gestionarea businessului restaurantului in cadrul complexului sportiv / psicine / spa / wellness;
  • Supervizarea meniului astfel incat sa indeplineasca criteriile de mancare sanatoasa, adaptata persoanelor active, atente la stilul de viata propriu si la propria dieta;
  • Se asigura in permanenta de excelenta serviciilor furnizate de intreaga echipa si de calitatea experientei clientilor;

SE OFERA:

  • Pachet salarial atractiv, format din parte fixa si sistem de bonusare in functie de performantele de business;
  • Telefon, laptop, autoturism de serviciu;
  • Pachet de relocare;
  • Alte beneficii specifice industriei in care activam;
  • Un mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe profesioniste.

Doar candidatii care indeplinesc criteriile de selectie pentru jobul de manager restaurant in Sibiu vor fi selectati si vor fi contactati.

Etichetat ca: , , ,

Lasă un comentariu