fbpx

F&B MANAGER cu relocare in Sibiu

DezvoltaCariera.ro

  • job Full Time
0763 133 713 recrutare@dezvoltacariera.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam, pentru clientul nostru din Sibiu, MANAGER F&B pentru complex sportiv / wellness / spa din Sibiu.

CERINTELE POSTULUI de manager restaurant (ce cautam):

  • O persoana cu experienta dovedita si relevanta in conducerea de restaurante similare (restaurante in complex sportiv / wellness, restaurante;
  • Experienta in pozitii similare in strainatate reprezinta un avantaj major;
  • O persoana organizata, cu bune abilitati de organizare, comunicare si relationare;
  • O persoana moderna, cu un stil de viata deschis si sanatos;
  • Disponibilitate la relocare in Sibiu.

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI ale postului de manager F&B:

  • Organizarea deschiderii pentru public a restaurantului;
  • Formarea echipei (recrutare, selectie, evaluare, training – impreuna cu departamentul resurse umane);
  • Gestionarea businessului restaurantului in cadrul complexului sportiv / psicine / spa / wellness;
  • Supervizarea meniului astfel incat sa indeplineasca criteriile de mancare sanatoasa, adaptata persoanelor active, atente la stilul de viata propriu si la propria dieta;
  • Se asigura in permanenta de excelenta serviciilor furnizate de intreaga echipa si de calitatea experientei clientilor;

SE OFERA:

  • Pachet salarial atractiv, format din parte fixa si sistem de bonusare in functie de performantele de business;
  • Telefon, laptop, autoturism de serviciu;
  • Pachet de relocare;
  • Alte beneficii specifice industriei in care activam;
  • Un mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe profesioniste.

Doar candidatii care indeplinesc criteriile de selectie pentru jobul de manager F&B in Sibiu vor fi selectati si vor fi contactati.

Etichetat ca: , , , , ,