Agent distributie

Szakal metal

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Candidatul ideal
– studii medii
– experienta min 1 an pe un post similar
– persoană sociabilă, serioasă, responsabilă, cu spirit de echipă, fara antecedente penale / rutiere;

Oferta
– Salariu stabilit in urma negocierii, tichete de masa.

Sarcini si responsabilitati ale jobului:

– preia marfurile din depozit pe baza documentelor specifice, pregateste colete,
– livreaza prompt comenzile, stabilindu-si in mod optim itinerariul;
– asista clientul la descarcarea si receptionarea produselor;
– incaseaza bani, preia documente de plata de la clienti pentru marfa livrata;
– participa la operatiuni de inventariere, receptie,
– organizeaza marfurile in depozit si mentine ordinea si curatenia;
– mentine autovehiculele in buna stare de functionare, intocmeste foi de parcurs

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului