fbpx

ASISTENT VANZARI SHOWROOM finisaje Alba

AMBIENT

  • job Full Time
0770937736 recrutare@ambient.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam, pentru showroomul nostru de finisaje interioare din Alba Iulia, ASISTENT VANZARI SHOWROOM

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta in domeniul vanzari / retail constituie un avantaj;
  • Cunostintele tehnice de specialitate in sfera materialelor de finisaje interioare (parchet, usi, ceramica – gresie, faianta – vopsele) reprezinta un avantaj;
  • Atitudine proactiva, orientata catre client;
  • Foarte bune abilitati de relationare si comunicare;
  • Cunostinte de operare PC.

RESPONSABILITATI:

  • Identificarea nevoilor clientilor in ceea ce priveste sfera finisajelor interioare;
  • Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite solutii de amenajari interioare.

BENEFICII:

  1. Salariu fix;
  2. Bonuri de masa;
  3. Bonusuri in functie de performante;
  4. Mediu de munca placut;
  5. Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Te asteptam in echipa ca asistent vanzari showroom Alba Iulia.

Doar candidatii care au fost selectati vor fi contactati.

Pentru mai multe amanunte despre companie, accesati websiteul nostru sau profilul de angajator de pe aceasta platforma.