fbpx

GESTIONAR MATERIALE DE CONSTRUCTII Bistrita

AMBIENT

  • job Full Time
0770937736 recrutare@ambient.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam Gestionar materiale de constructii in Bistrita

CANDIDATUL IDEAL:

Studii medii sau superioare;
Cunostinte tehnice de specialitate;
Minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor;
Bune abilitati de comunicare;
Bune abilitati de planificare, coordonare si organizare;
Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
Cunostinte de operare PC.

RESPONSABILITATI:

Acorda consiliere tehnica clientilor, promoveaza si vinde produsele companiei( materiale de constructii);
Intocmeste ofertele tehnice catre clienti;
Urmareste indeplinirea targetelor trasate;
Organizarea activitatii de depozitare si gestiune;
Coordonarea personalului;
Dezvoltarea si mentinerea unei bune relatii cu clientii;
Asigura receptia marfurilor care intra in depozit;
Participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
Participa la efectuarea inventarelor periodice.

BENEFICII:

1. Pachet salarial motivant format din salariul fix si bonus in functie de indeplinirea obiectivelor;
2. Posibilitatea de pregatire profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
3. Posibilitate de avansare in cariera.

Te asteptam in echipa noastra!