Sef Depozit materiale de contructii Bistrita

AMBIENT

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii superioare in domeniul comercial, marketing, management;
  • Minim 2 ani experienta in pozitii similare in domeniul retail (cash&carry/DIY);
  • Experienta in domeniul materialelor de constructii constituie avantaj;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere, de coordonare si dezvoltare a echipei; capacitatea de a lua decizii rapide
  • Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
  • Excelente abilitati de vanzare si relationare cu consumatorul final;
  • Cunostinte in analiza eficientei operationale specifice: rotatia stocurilor, vanzari la raft, etc.
  • Cunostinte de operare PC.
  • Carnet conducere categoria B.

RESPONSABILITATI:

  • Organizeaza implementarea strategiei precum si respectarea planogramei;
  • Este responsabil de asigurarea in bune conditii a activitatii de aprovizionare cu marfa, precum si de dimensionarea corecta a stocului;
  • Monitorizeaza piata;
  • Monitorizeaza obiectivele lunare trasate si propune actiuni concrete pt realizarea acestora;
  • Participa la procesul de vanzare si asigura buna desfasurare a serviciilor pre/post vanzare;
  • Urmareste indeplinirea targetului de vanzari;
  • Raspunde de organizarea si controlul inventarelor;
  • Evalueaza performantele echipei pe care o coordoneaza si propune masuri de motivare a acesteia;

BENEFICII:

  1. Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe manageriale dinamice si competitive;
  2. Pachet salarial motivant in functie de performantele obtinute in indeplinirea obiectivelor.
  3. Traininguri si posibilitatea de dezvoltare profesionala.

Te asteptam in echipa noastra!

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru mai multe detalii despre compania noastră, puteti accesa siteul www.ambient.ro si pagina noastra de angajator.

Succes! 🙂

Etichetat ca: , ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului