fbpx

COORDONATOR ACȚIUNI MARKETING – Sibiu

AMBIENT

  • job Full Time
0770937736 recrutare@ambient.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam, pentru departamentul nostru de marketing, COORDONATOR ACȚIUNI MARKETING – Sibiu

CANDIDATUL IDEAL:

  • Experienta in coordonare si implementare proiecte de marketing si comunicare;
  • Experienta in organizare evenimente de promovare & corporate;
  • Cunoștințe medii de trade marketing, tactici de retail;
  • Abilități foarte bune de comunicare și relaționare;
  • Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan;
  • Carnet de conducere, disponibilitatea de a se deplasa.

RESPONSABILITATI:

  • Implementeaza programele/proiectele aprobate dedicate clientilor  sau echipei de vanzare;
  • implementeaza proiectele de marketing stabilite in Calendarul de Marketing;
  • Intocmeste rapoarte referitoare la performanta proiectelor derulate – performanta de vanzare, de implementare, de comunicare/ impact marketing;
  • Relationeaza cu celelalte departamente si recomanda initiative/ proiecte de imbunatatire a activitatii comerciale;
  • Tine legatura cu furnizorii parteneri si propune proiecte pentru atingerea obiectivelor comune;
  • Gestioneaza materialele de marketing si comunicare a proiectelor derulate pe toate canalele de comunicare Ambient;
  • Verifica periodic situatia materialelor de comunicare in-store din reteaua de magazine Ambient (materiale Ambient si materiale de promovare ale partenerilor Ambient) – propune suplimentare / eliminare sau inlocuire acolo unde este cazul;
  • Gestioneaza si monitorizeaza bugetul aferent proiectelor si prezinta forecasturi si rapoarte lunare si trimestriale;
  • Atrage bugete de trade marketing din partea partenerilor implicati in proiectele derulate;
  • Participa la elaborarea, implementarea si evaluarea studiilor de piata realizate in reteaua de magazine Ambient;
  • Centralizeaza contractele de marketing semnate cu furnizorii Ambient si tine evidenta bugetelor alocate de acestia pentru activitati comune de marketing;
  • Coordoneaza si implementeaza participarea la targuri si expoziti

BENEFICII:

  • salariu motivant;
  • tichete de masă;
  • achizitii cu preturi subventionate din magazinele proprii sau ale partenerilor;
  • prime ocazionale;
  • zile suplimentare la concediul de odihna in functie de vechimea in companie;
  • training la locul de munca;
  • mediu de lucru foarte placut, alaturi de oameni de foarte buna calitate;
  • posibilitatea de dezvoltare a carierei in domeniul comercial-marketing intr-o companie de renume.

APLICĂ ACUM și te alătură echipei noastre de marketing in calitate de COORDONATOR ACȚIUNI MARKETING!
Te asteptam cu drag!

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Pentru mai multe informatii despre compania noastra, acceseaza websiteul nostru sau profilul de angajator de pe acest site.

Etichetat ca:

Follow by Email
RSS