GESTIONAR FINISAJE Sighet

AMBIENT

  • job Full Time

Cautam Gestionar finisaje in Sighet

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii medii sau superioare;
  • Cunostinte de operare PC;
  •  Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Seriozitate, responsabilitate si implicare;
  •  Experienta in domeniul retail constituie un avantaj.

RESPONSABILITATI:

  • Identificarea nevoilor clientilor;
  • Ofertarea catre clienti a solutiilor potrivite nevoilor identificate;
  • Aprovizionarea cu marfa la raft;
  • Actualizarea preturilor la raft;
  • Administreaza raionul;
  • Gestionează echipa de lucrători comerciali si activitatea de vanzare pe raion;
  • Urmareste stocurile de marfa si le mentine la nivel optim;
  • Ia in primire din punct de vedere calitativ si cantitativ marfa destinata raionulu impreuna cu documentele aferente;
  • Participa la inventarele periodice impreuna cu ochipa pe care o conduce.

BENEFICII:

  1. Salariu motivant (pe cartea de munca);
  2. Bonuri de masa
  3. Bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor de performanta;
  4. Posibilitatea de dezvoltare si promovare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive prin TRAININGURI  si PROMOVARE interna.

Te asteptam in echipa noastra!

Etichetat ca: , , ,