ASISTENT VANZARI instalatii termice si sanitare Sibiu

AMBIENT

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent studii medii sau superioare;
  • Reprezinta avantaj cunoasterea portofoliului de produse: centrale termice (Ferroli, Motan, Viessman),tevi de instalatii si fitinguri; sisteme de instalatii sanitare;
  • Persoana responsabila, dinamica;
  • Abilitati de comunicare; atitudine proactiva , orienatata catre client;
  • Seriozitate, responsabilitate si implicare;
  • Spirit de echipa.

RESPONSABILITATI:

  • aprovizionarea raionului cu marfa si aranjarea acesteia pe raft;
  • verificarea si actualizarea etichetarii produselor la raft;
  • intampinarea clientilor;
  • identificarea proictului de amenajare la care lucreaza in prezent clientul;
  • identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai potrivite solutii pentru nevoile si dorintele acestora;
  • indrumarea clientilor catre celelalte raioane.

BENEFICII:

1. Salariu atractiv, format din salariu fix + bonuri de masa;
2. Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe dinamice;
3. Posibilitate de achizitionare a produselor si serviciilor companiei si ale partenerilor la preturi reduse;
4. Bonusuri de performanta si prime ocazionale.

Etichetat ca: , , ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului