BUYER Categorie Electrice Sibiu

AMBIENT

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

Studii superioare;
Experienta in vanzari sau in achizitii electrice;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Foarte bune abilitati de lucru in echipa.

RESPONSABILITATI:

Negocierea contractelor cu furnizorii, conform limitelor de competenta atribuite
Dezvoltarea portofoliului de furnizori din sfera departamentului;
Urmarirea realizarii obiectivelor stabilite la nivelul departamentului;
Participarea la stabilirea strategiei comerciale a departamentului;
Monitorizarea pietei si studiul concurentei;
Prelucrarea in sistem a comenzilor;
Optimizarea stocurilor in retea.

BENEFICII:

1. Pachet salarial motivant, format din salariul fix, tichete de masa si bonus in functie de indeplinirea obiectivelor;
2. Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Etichetat ca: , , ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului