MANAGER VANZARI ONLINE – Sibiu

AMBIENT

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam, pentru noul nostru departament de vanzari online o persoana pentru pozitia de MANAGER VANZARI ONLINE in Sibiu. Aceasta pesoana va forma si coordona departamentul de specialitate.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii superioare in domeniul comercial, marketing, management;
  • Minim 2 ani experienta in pozitii similare in domeniul retail online si in operarea de magazine online;
  • Experienta in domeniul materialelor de constructii constituie avantaj;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere, de coordonare si dezvoltare a echipei; capacitatea de a lua decizii rapide;
  • Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
  • Excelente abilitati de marketing online si relationarea in mediul virtual cu consumatorul final;
  • Carnet conducere categoria B.

RESPONSABILITATI:

  • Organizarea departamentului de vanzari online si definirea liniilor strategice;
  • Gestionarea dezvoltarii si implementarii magazinului online si a strategiilor de vanzari a magazinului;
  • Gestionarea si completarea echipei de vanzari online;
  • Gestionarea actiunilor de marketing si promovare a magazinnului online;
  • Lansarea magazinului online si optimizarea permanenta a acestuia.

BENEFICII:

  • Excelent pachet salarial si de beneficii, negociabil in urma interviului;
  • Bonusuri trimiestriale in functie de realizari conform KPI actuali;
  • Achizitii din companie si parteneri la preturi preferentiale;
  • Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in companie;
  • Prime ocazionale;
  • Un mediu de lucru profesional placut si competitiv, in care sunt stimulate si recompensate performantele individuale si de echipa;
  • Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie serioasa, solida si de succes;
  • Plan individual de dezvoltare, plan de cariera si cursuri de dezvoltare profesionala platite de companie.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Pentru mai multe detalii despre compania noastra, puteti vizita www.ambient.ro sau puteti vedea aici profilul nostru de angajator de pe aceasta platforma de recrutare.

SUCCES!

Etichetat ca: ,

Lasă un comentariu