fbpx

LUCRATOR COMERCIAL RECEPTIE MARFA – Sibiu

AMBIENT

0770937736 recrutare@ambient.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam, pentru magazinul nostru din Sibiu un lucrator comercial receptie marfa.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Apt si disponibil pentru munca fizica;
  • Bune abilitati de relationare, comunicare si lucru in echipa;
  • Dorinta de a munci si castiga pe masura muncii;
  • O persoana care tinde mereu catre mai mult si este dispus sa faca un efort sa obtina ce isi doreste.

RESPONSABILITATI:

  • Receptia fizica a marfurilor;
  • Verificarea integritatii fizice si a cantitatilor marfurilor receptionate;
  • Verificarea corespondentei intre documente si marfa fizica;
  • Manipularea marfurilor cu transpaletul si pregatirea acestora pentru a fi livrate catre raioane, dar si catre clienti direct.

BENEFICII:

1. Pachet salarial competitiv format din salariu fix si bonuri de masa;
2. Traininguri interne, mediu de lucru placut;
3. Posibilitatea de a avansa in cariera.

APLICĂ ACUM și te alătură echipei noastre de lucrator comercial receptie marfa in Sibiu! Te asteptam cu drag!

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Pentru mai multe informatii despre compania noastra, acceseaza websiteul nostru sau profilul de angajator de pe acest site.

Etichetat ca: , ,

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *