fbpx

KiNETOTERAPEUT / FIZIOTERAPEUT Sibiu

Aria Clinic

  • job Full Time
0770 937 736 recrutare.clinic@aria.com.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

  • absolvent al Facultatii de Medicina si Farmacie;
  •  autorizatie de libera practica emis de Colegiul Fizioterapeutilor din Romania;
  •  asigurare de malpraxis;
  •  disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru;
  •  persoana activa si agreabila;
  •  abilitati de comunicare si capacitatea de a relationa cu pacientii;
  •  experienta in domeniu constituie un avantaj
  •  alte certificari constituie avantaj precum terapii moderne: Tecor, Rackford

Locatia postului este in SIBIU.

RESPONSABILITATI:

  • executa programul de recuperare conform obiectivelor si metodelor stabilite de medicul specialist ( fizioterapie, kinetoterapie, masaj );
  • respectarea programului de lucru si a programarilor;
  •  implicare in activitati complementare.

BENEFICII:

  1. salarizare atractiva bazata pe performanta, bonuri de masa,
  2.  pachet de beneficii personale in cadrul centrului,
  3.  acces la metode de recuperare si tehnologie ultra-moderna,
  4.  loc de munca permanent,
  5.  mediu de lucru placut si modern.

Etichetat ca: , , ,