fbpx

COORDONATOR RECEPTIE Wellness Sibiu

Aria Sport

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Cautam o persoana proactiva, dinamica, cu abilitati de coordonare;
  • Experienta 1 an in coordonarea de receptii / servicii relatii clienti;
  • Abilitati de leadership si management;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Limba engleza nivel conversational;
  • Studii superioare.

RESPONSABILITATI:

  • Coordonarea activitatilor de receptie;
  • Coordonarea echipei de receptie;
  • Coordonarea si supervizarea graficului de lucru al personalului;
  • Gestionarea plangerilor si asigurarea satisfactiei totale a pacientilor.

BENEFICII:

  1. Pachet salarial atractiv;
  2. Mediu de lucru extrem de placut, in cadrul unei echipe de profesionisti;
  3. Posibilitati de dezvoltare;
  4. Beneficii in cadrul companiei ARIA.

Etichetat ca: , , ,