PERSONAL RECEPTIE

Aria Sport

  • job Full Time
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Persoana motivata, dinamica, proactiva ,orientata spre client;
  • Reprezinta avantaj experienta profesionala de minimum 6 luni;
  • Disponibila sa lucreze in schimburi;
  • Demonstreaza abilitati de comunicare si relationare;
  • Demonstreaza abilitati bune de organizare si prioritizare a activitatilor;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Utilizeaza cu usurinta computerul si aplicatiile specifice pozitiei (MS Office etc.).

Este nevoie de disponibilitatea de a lucra si pe ture de weekend, in functie de programari.

RESPONSABILITATI:

  • Desfasurarea activitatilor de receptie specifice unui centru de recuperare si SPA incluzand efectuarea programarilor pacientilor;
  • Oferirea de informatii oricarei persoane interesate de servicii;
  • Intampina clientii, raspunde solicitarilor acestora si ii indruma in functie de necesitati;
  • Preia apelurile telefonice si ofera raspunsuri la solicitarile clientilor;
  • Identifica nevoile de petrecere a timpului liber al vizitatorilor si clientilor, le recomanda si prezinta serviciile potrivite.

BENEFICII:

  1. Pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa;
  2. Bonusuri periodice;
  3. Pachet de beneficii in cadrul centrului;
  4. Mediu de lucru modern.

Etichetat ca: , , ,

Privire generală asupra jobului