Reprezentant vanzari Cluj-Napoca

GateMaster.ro

0720600700
oct. 31, 2019
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Candidatul ideal

-studii superioare de specialitate;
-experienta de minim 2 an intr-un post similar din vanzari (promovare, prezentare, comunicare, negociere);
-permis de conducere categoria B ( minim 1 an) – fara antecedente;
-excelente abilitati de negociere;
-echilibrat, dispus sa investesca in propria dezvoltare,optimist;
-bune abilitati de comunicare scrisa si orala in romana si engleza;
-abilitati PC (Microsoft Office);
-autonomie in organizarea activitatii proprii;
-dorinta de a invata si progresa;
-seriozitate si spirit de echipa;
-dinamism, initiativa;
-negociaza contractele comerciale;
– mentine si dezvolta relatia cu clientii actuali;
-sa fii orientat spre rezultate, initiativa, tenacitate;
-constituie avantaj experienta profesionala in domenii care presupun relationare cu clientii;
-disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
-inclinatie/pasiune catre domeniul tehnic, reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

-evalueaza nevoile clientilor;
-identificarea oportunitatilor de vanzare pentru solutiile oferite de companie;
-raporteaza conducerii rezultatele saptamanale;
-urmareste si asigura efectuarea platilor de catre client;
-stabilirea unor relatii bune cu clientii vizati in vederea cresterii nivelului vanzarilor in zona alocata;
-mentine legatura cu cercul de clienti existenti;
-asigura solutionarea problemelor in relatia cu clientii si ridica problemele la nivel superior;
-asista in maximalizarea oportunitatilor de dezvoltare a afacerilor elaborand o prezentare puternica si de valoare a produselor si serviciilor companiei;
-vei avea parte de atmosfera placuta de lucru, o echipa unita si suportiva;
-dezvoltarea de parteneriate de lunga durata cu clientii din zona (Cluj);
-posibilitatea de dezvoltare a carierei;
-pachet salarial competitiv;
-oportunitate de a lucra intr-un mediu orientat spre excelenta;
-sustinere in construirea unei cariere de succes;

Pentru mai multe informatii viziteaza site-ul https://www.gatemaster.ro

Etichetat ca:

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului