Operator Back-Office (in limba italiana)

Gi Group

0756 160 797
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Esti in cautarea unui loc de munca si cunosti limba italiana?

Noi suntem in cautarea unei astfel de persoane pentru un post de Operator Back – Office in limba italiana in domeniul bancar:

Cerinte :

  • Studii medii;
  • Cunoasterea limbii italiene la nivel mediu sau avansat;
  • Abilitati de utilizare a computerului;
  • Precizie, atentie la detalii, simt de raspundere;
  • Spirit de echipa.

Responsabilitati:

  • Introducerea corecta si completa a datelor in programul dedicat;
  • Verificarea datelor introduse;
  • Colaborarea cu echipa de pe proiectul alocat.

Beneficii:

  • Pregatire profesionala;
  • Asigurare medicala privata;
  • Prime de sarbatori;
  • Bonusuri lunare;
  • Bonuri de masa.

Etichetat ca: , ,

Lasă un comentariu

Privire generală asupra jobului