fbpx

CONTABIL – ȘEF / expert – contabil (Odorheiu Secuiesc)

Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam un CONTABIL SEF / expert contabil in Odorheiu Secuiesc pentru a ne intregi echipa de management.

CANDIDATUL IDEAL

– Studii economice universitare;
– Experienta de minimum 5 ani in contabilitate si de minimum 2 ani pe o pozitie similara;
– Excelenta cunoastere a standardelor romane de contabilitate precum si a legislatiei fiscale in vigoare;
– Cunostinte solide de MS Office;
– Atestatul de expert contabil autorizat CECCAR reprezinta un avantaj;

RESPONSABILITATI:

– Supervizeaza activitatea departamentului de contabilitate;
– Verifica completitudinea si acuratetea inregistrarilor contabile precum si procesarea la termen a informatiilor contabile;
– Supervizeaza activitatea de calculare a taxelor si impozitelor datorate precum si a deducerilor posibile;
– Supervizeaza activitatea de elaborare a documentelor si declaratiilor fiscale ale companiei;
– Asigura conformitatea tuturor documentelor financiar-contabile;
– Asigura inchiderile contabile lunare, semestriale si anuale;
– Se implica in realizarea raportarilor financiare ale comapaniei;

BENEFICII:

– Excelent pachet salarial si de beneficii, negociabile in urma interviului;
– Un mediu de lucru profesional, relaxat si placut, in care sunt stimulate si recompensate performantele individuale si de echipa;

Te asteptam in echipa noastra!

Doar candidații care indeplinesc cerintele de mai sus pentru pozitie de Contabil Sef / expert contabil in Odorheiu Secuiesc.

Doar candidatii care indeplinesc cerintele vor fi contactati pentru un interviu.

Pentru mai multe despre APC puteti afla accesand aici pagina noastra de angajator de pe acest site.

Etichetat ca: , , , , ,