fbpx

SOFER Medias (automacara)

AMBIENT

  • job Full Time
0770937736 recrutare@ambient.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam sofer in Medias (C + E + atestat automacara)

CANDIDATUL IDEAL:

  • O persoana dedicata, onesta.
  • Permis de conducere categoriile C + E profesionist;
  • Sofer de camion cu automacara cu experienta
  • Atestat de automacara valabil sau in curs de calificare.

RESPONSABILITATI:

  • Livrare marfa in Medias si imprejurimi – materiale de constructii pe paleti.

BENEFICII:

  1. Salariu competitiv;
  2. Bonuri de masa;
  3. Bonusuri in raport cu performanta (in functie de numarul si calitatea livrarilor, dar si in fucntie de numarul de km);
  4. Mediu de lucru placut.

Te asteptam in echipa noastra in calitate de Sofer profesionist pe automacara in Medias!

Doar candidatii care indeplinesc cerintele vor fi contactati pentru un interviu.

Pentru mai multe despre noi, vizitati pagina noastra web sau profilul nostru de angajator.

Etichetat ca: , ,