fbpx

STIVUITORIST Sibiu

Profelis

  • job Full Time
0770 937 736 recrutare@profelis.ro
Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam pentru depozitul nostru de materiale de constructii din Sibiu: STIVUITORIST

CERINTE:

  • Autorizatie ISCIR de stivuitorist;
  • Bune abilitati de manuire a stivuitorului;
  • Bune abilitati de relationare, comunicare si lucru in echipa.

RESPONSABILITATI:

  • incarcarea / descarcarea cu stivuitorul a materialelor de constructii paletate
  • sa aiba grija de stivuitor si de instrumentele de lucru

CE ITI OFERIM:

  1. pachet salarial motivant;
  2. bonuri de masa;
  3. zile suplimentare la concediul de odihna in functie de vechimea in companie;
  4. posibilitatea de a achizitiona produse si servicii cu preturi preferentiale;
  5. mediu de lucru placut;
  6. cursuri de calificare / recalificare.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru mai multe informatii despre noi gasiti pe websiteul nostru sau pe pagina de angajator de pe acest site

Etichetat ca: ,

Follow by Email
RSS