APC Universal Partner

GESTIONAR MATERIALE DE CONSTRUCTII Medias

36 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Cautam Gestionar materiale de constructii in Medias

CANDIDATUL IDEAL:

Studii medii sau superioare;
Cunostinte tehnice de specialitate;
Minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor;
Bune abilitati de comunicare;
Bune abilitati de planificare, coordonare si organizare;
Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
Cunostinte de operare PC.

Gestionar depozit de materiale de construcții | Profelis Cluj Napoca

RESPONSABILITATI:

Acorda consiliere tehnica clientilor, promoveaza si vinde produsele companiei( materiale de constructii);
Intocmeste ofertele tehnice catre clienti;
Urmareste indeplinirea targetelor trasate;
Organizarea activitatii de depozitare si gestiune;
Coordonarea personalului;
Dezvoltarea si mentinerea unei bune relatii cu clientii;
Asigura receptia marfurilor care intra in depozit;
Participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
Participa la efectuarea inventarelor periodice.

BENEFICII:

1. Pachet salarial motivant format din salariul fix si bonus in functie de indeplinirea obiectivelor;
2. Posibilitatea de pregatire profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
3. Posibilitate de avansare in cariera.

Apasă butonul APLICĂ la acest loc de muncăatașează un CV și te vom contacta pentru un interviu.

Te asteptam in echipa noastra!

Cuvinte cheie: , ,

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
www.ambient.ro Website
Mediaș Orașe de interes
Job Full Time Caracteristici ale jobului

Despre

GESTIONAR MATERIALE DE CONSTRUCTII Medias APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV (optional) Incarca CV-ul...
Vezi profilul companiei