APC Universal Partner

Casier – Bistrita

1 vizualizare

Descriere Loc de Muncă

Căutăm Casier în cadrul magazinului Ambient din Bistrița.

Responsabilitățile postului de casier în Bistrița

  • Incaseaza contravaloarea produselor, in baza bonului fiscal sau a facturii fiscale emise;
  • Incaseaza numerar, carduri sau tichete valorice, conform chitantei sau bonului fiscal emis de casa de marcat;

Cerințele postului de casier

  • Absolvent studii medii sau superioare;
  • Persoana responsabila, dinamica;
  • Abilitati de comunicare; atitudine proactiva, orienatata catre client;
  • Seriozitate, responsabilitate si implicare;
  • Cunostintele de contabilitate primara reprezinta avanataj.

Se oferă

1. Salariu format din salariu fix + bonuri de masa;

2. Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe dinamice;

3. Posibilitate de achizitionare a produselor companiei la preturi reduse;

4. Bonusuri ocazionale.

Cuvinte cheie: , ,

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Bistrița Orașe de interes
Job Full Time Caracteristici ale jobului

Despre

Casier – Bistrita 1 vizualizare Descriere Loc de Muncă Data publicării: august 14, 2020   Căutăm Casier în cadrul magazinului Ambient din Bistrița. Responsabilitățile postului de casier în Bistrița Incaseaza...
Vezi profilul companiei