FieldStar

Consultant Vanzari Ploiesti – FieldStar – Ploiești

0 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Cautam persoane dinamice, energice, cu zvac si cu dorinta de a avea o cariera in vanzari.

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor companiei utilizand tehnici de vanzare prezentate in cadrul programului de pregatire
  • Identificarea si dezvoltarea de noi clienti
  • Realizarea targetului lunar
  • Completarea zilnica a raportului de vanzari in vederea optimizarii procesului si a strategiei de vanzare

Ce ne dorim sa vedem la tine?

  • Studii liceale absolvite
  • Orientare si deschidere catre client
  • Atitudine pozitiva si abilitatea de a lucra in echipa
  • Dorinta de a invata tehnici de vanzare si comunicare

Care sunt beneficiile pe care le oferim?

  • Salariu fix motivant si bonusuri de vanzare
  • Posibilitatea de avansare in cariera
  • Pregatire profesionala in cadrul companiei

Programul de lucru:

  • Full time – 7h/zi, 5 zile pe saptamana

Cuvinte cheie:

Source:

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Ploiești Orașe de interes
Internship / Voluntariat / Fără experiență Caracteristici ale jobului
FieldStar