CATOPREST PRO SRL

Controlor de calitate – CATOPREST PRO SRL – Ploiești

0 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Cerintele postului:
  • coordonare buna a miscarilor
  • experienta in domeniul calitatii si industria automotiva este un plus, dar nu obligatoriu
  • acuitate vizuala foarte buna;
  • studii medii;
  • persoana responsabila, organizata si orientata pe detalii;
  • disponibilitate de a lucra in schimburi;
Responsabilitati:
  • realizeaza inspectia calitativa a pieselor/componentelor in baza instructiunilor de lucru si a mostrelor puse la dispozitie;
  • intocmeste rapoartele aferente inspectiei de calitate;
  • identifica deficientele de calitate;
  • refuza calitativ produsele care nu se incadreaza in conditiile de calitate impuse.
Beneficii:
  • salariu motivant;
  • tichete de masa;
  • bonusuri;
  • transport gratuit;
  • instruire continua;
  • posibilitati de promovare.

Cuvinte cheie:

Source:

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Ploiești Orașe de interes
Internship / Voluntariat / Fără experiență Caracteristici ale jobului