Adecco

Functionar Economic – Adecco – Ploiești

1 vizualizare

Descriere Loc de Muncă

Functionar Economic

Adecco Permanent Placement cauta pentru clientul sau, o importanta companie din domeniul asigurarilor, un Functionar Economic, in Ploiesti.
Candidatul ideal:

  • Absolvent de studii economice, minim liceul;
  • Experienta anterioara in contabilitate primara;
  • De preferat experienta anterioara in domeniul asigurarilor;

– Bune abilitati de operare pe calculator ( MsOfiice – nivel mediu);

  • Abilitati de planificare, spirit analitic;

Responsabilitati:

  • Primeste si verifica documente fiscale si contracte;
  • Efectueaza plati;
  • Arhiveaza documente;
  • Ofera suport echipei de vanzari.

Cuvinte cheie:

Source:

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Ploiești Orașe de interes
Internship / Voluntariat / Fără experiență Caracteristici ale jobului
Adecco

Locuri de muncă similare

Păstrează opțiunile deschise. Aplică la cât mai multe anunțuri de angajare pentru a-ți crește șansele.