Furnizor de conținut și responsabil PR/Content provider & PR Responsible

66 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

CERINTE:

– Experiență în marketing offline & online;

– Experiență în furnizarea de conținut;

– Limba engleză nivel avansat;

– Persoană organizată, creativă, dinamică;

– Persoană comunicativă și cu inițiativă.

RESPONSABILITĂȚI:

– Crearea de conținut pentru articole, broșuri și postări de social media, pentru site-ul web al companiei, mesaje/comunicare directă cu clienții interni și externi;

– Realizarea de fotografii pentru pagina web, facebook, broșuri, calendare, expoziții, prezentare a produselor companiei;

– Păstrarea contactului cu media și realizarea tuturor activităților specifice;

– Planificarea strategiilor și campaniilor publicitare în cooperare cu managerul de marketing;

– Managerierea și dezvoltarea brandingului companiei;

– Planificarea si organizarea evenimentelor la care participa compania;

– Realizarea de articole post evenimente;

– Comunicarea cu clienții interni și externi, planificarea și asigurarea asistenței de urmărire a livrărilor;

– Identificarea furnizorilor potriviți în vederea realizării activităților specifice;

– Dezvoltarea de sondaje de feedback pentru evenimente.

BENEFICII:

– Salariul competitiv cu renegociere anuală;

– Bonus anual de performanță în funcție de atingerea KPI-urilor;

– Prime cu ocazia sărbătorilor legale;

– Transport asigurat;

– Abonament la sala de fitness;

– Participarea la traininguri, expoziții, team buildinguri;

– Program de lucru de luni până vineri.

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Galați Orașe de interes
Job Full Time Caracteristici ale jobului

Despre

Furnizor de conținut și responsabil PR/Content provider & PR Responsible APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional)...
Vezi profilul companiei