Gestionar Depozit Mobilă Lem’s

63 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Căutăm, pentru magazinul nostru din Brașov, Gestionar Depozit Mobilă Lem’s, cu venituri începând de la 2200 lei net.

angajari Lemet / Lem's

RESPONSABILITĂȚI:

  • Verifică receptia și livrarea cantitativa/calitativă a produselor;
  • Verifică documentele de insoțire a mărfii (Factura /AE, certificat de calitate);
  • Pregătește marfa in vederea expedierii, conform comenzilor de livrare;
  • Organizează gestiunea stocurilor de produse;
  • Verifică starea de păstrare și depozitare a produselor.

CERINŢE:

  • Seriozitate, simţul detaliului;
  • Abilităţi de comunicare şi interes pentru maxima satisfacţie a clienţilor;
  • Flexibilitate şi deschidere la sugestii;
  • Capacitate de a lucra in echipă.
  • Permis de conducere categoria B.

BENEFICII:

  • Pachet salarial format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanţă, începând de la 2200 de lei net.
  • Dezvoltare profesională prin cursuri de specialitate.

Despre Lem’s

Producatorul de mobila Lemet Câmpina – unul dintre cei mai importanti producatori de mobila din România, ce detine tehnologii de fabricare de ultima generatie – este dezvoltatorul retelei de magazine Lem’s, cea mai extinsa retea de magazine specializate in vanzarea de mobila de calitate superioara.

In cadrul fabricii Lemet si a retelei Lem’s isi desfasoara activitatea peste 1500 de angajati. Fabricam si comercializam produse de mobilier moderne si inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.

Doar candidații selectați vor fi contactați

Cuvinte cheie: ,

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
lemet.ro Website
Brașov Orașe de interes
Job Full Time, poziție de EXECUȚIE Caracteristici ale jobului

Despre

Gestionar Depozit Mobilă Lem’s APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV (optional) Incarca CV-ul tau...
Vezi profilul companiei