DezvoltaCariera.ro

GESTIONAR finisaje interioare (scule, sanitare) în Râmnicu Vâlcea

132 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Căutăm, pentru clientul nostru, GESTIONAR finisaje interioare în Râmnicu Vâlcea (gresie, faianță, adezivi, scule)

Locuri de muncă Râmnicu Vâlcea

CERINȚE:

  • Absolvent de liceu;
  • Abilitati de comunicare si relationare cu clientii.
  • Bune cunostinte de operare PC;
  • Experienta pe un post similar de minimum 3 ani;
  • Experienta in domeniul materialelor de constructii și finisajelor reprezinta un avantaj.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Administrarea raionului alocat din cadrul magazinului;
  • Identificarea nevoilor clientilor;
  • Recomandarea produselor adecvate nevoilor identificate ale clientilor;
  • Gestionarea echipei de vanzari din gestiunea alocata;
  • Servirea clientilor;
  • Aducerea si aranjarea marfurilor la raft;
  • Pregatirea marfurilor pentru livrare la clienti;

CE IȚI OFERIM:

  • pachet salarial motivant;
  • bonuri de masa;
  • bonusuri de performanta;
  • zile suplimentare la concediul de odihna in functie de vechimea in companie;
  • posibilitatea de a achizitiona produse si servicii cu preturi preferentiale;
  • mediu de lucru placut;
  • cursuri de calificare / recalificare.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Râmnicu Vâlcea Orașe de interes
Job Full Time, poziție de EXECUȚIE Caracteristici ale jobului

Despre

GESTIONAR finisaje interioare (scule, sanitare) în Râmnicu Vâlcea APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV...
Vezi profilul companiei