DezvoltaCariera.ro

GESTIONAR RETAIL FINISAJE INTERIOARE

181 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Căutăm, pentru magazinul de bricolaj  al clientului nostru din Râmnicu Vâlcea, o persoană pentru poziția de GESTIONAR RETAIL FINISAJE INTERIOARE

Ambient - magazin finisaje interioare

Candidatul ideal pentru poziția de gestionar retail finisaje interioare:

  • Cunoștințe tehnice în domeniul finisajelor interioare;
  • Excelente abilități de comunicare, vânzare consultativă și negociere;
  • Bune abilități de planificare, organizare și coordonare;
  • Atitudine proactivă, orientată către servirea și satisfacția clientului și atingerea obiectivelor;
  • Cunoștințe de operare PC de nivel mediu (word, excel).

Principalele responsabilități ale gestionarului retail finisaje interioare:

  • Administrează sectorul alocat din cadrul magazinului;
  • Gestionează echipa de asistenți de vânzare și activitatea de vânzare pe raion;
  • Urmărește stocurile de marfă și le menține la nivel optim;
  • Trimite comenzile de achiziții de marfă pentru atingerea nivelului optim al stocurilor de pe raion;
  • Este responsabil din punct de vedere calitativ și cantitativ de marfă pe care o primește.

Beneficii:

  1. Salariu motivant, format din parte fixă, tichete de masă și bonusuri în funcție de îndeplinirea obiectivelor de performanță;
  2. Posibilitatea de dezvoltare și promovare profesională în cadrul unei echipe dinamice și competitive.

Îndeplinești criteriile și postul de gestionar retail finisaje interioare prezintă interes pentru tine?

Apasă butonul APLICĂ la acest loc de muncăatașează un CV și te vom contacta pentru un interviu.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Cuvinte cheie: , ,

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Râmnicu Vâlcea Orașe de interes
Job Full Time, poziție de EXECUȚIE Caracteristici ale jobului

Despre

GESTIONAR RETAIL FINISAJE INTERIOARE APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV (optional) Incarca CV-ul tau...
Vezi profilul companiei