Sudinstal

Instalator Sanitar

1 vizualizare

Descriere Loc de Muncă

Sudinstal este in cautarea unui tanar motivat si ambitios, care sa se alăture unui mediu dinamic si plin de oportunitati de dezvoltare.

Cerinte:

– Permis de conducere categoria: B
– Cazier judiciar si auto fără înscrisuri
– Domiciliu în Sectorul 4, Popesti-Leordeni sau Sectorul 3
– Experienta in domeniu: minim 5 ani

Descrierea jobului:

– Lucrul cu tevi cupru, ppr, pexal, pp, pvc
– Schimbat robineti. baterii, WC-uri, cazi, sifoane pardoseala, etc.
– Montaj masini de spalat rufe si vase (inclusiv incorporabile), calorifere, centrale, etc.
– Utilizare echipamente pentru servicii de desfundări si carotaj
– Conducere autovehicul firma la locul interventiei
– Intocmire documente aferente finalizării unei lucrări (chitante și procese verbale)

Ce iti oferim noi:

– Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
– Program normal de lucru: Luni-Vineri 8h/zi
– Bonus de performanta
– Bonuri de masa
– Masina de serviciu
– Telefon de serviciu
– Bonusuri pentru zile de naștere și sărbători legale

Esti interesat de propunerea Sudinstal?

Contacteaza-ne la numarul de telefon: 0736047336 sau trimite-ne CV-ul tau!

Descrierea firmei:

Sudinstal reprezinta soluția pentru toate problemele din zona instalațiilor sanitare. Este o companie în continua dezvoltare care promovează servicii de calitate superioara.
www.sudinstal.ro

Cuvinte cheie: , , , ,

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
sudinstal.ro/ Website
București, Ilfov Orașe de interes
Job Full Time Caracteristici ale jobului
Sudinstal

Despre

Instalator Sanitar APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV (optional) Incarca CV-ul tau (max 1Mb)...
Vezi profilul companiei