Recrutare Construcții

Inginer / Maistru constructor CFDP

358 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Căutăm inginer / maistru constructor CFDP pentru o lucrare de modernizare infrastructură rutieră în Tulcea

inginer maistru constructii

Candidatul ideal pentru postul de inginer / maistru constructor  CFDP:

  • diplomă de inginer sau maistru constructor;
  • experiență în derularea proiectelor de infrastructură căi ferate, drumuri și poduri;
  • disponibilitatea de relocare în Tulcea pe parcursul desfășurării proiectului de construcții.

Atribuții inginer / maistru constructor CFDP:

  • Studiaza proiectul tehnic si detaliile de executie, documentatia tehnico – economica
  • Verificare devize / oferte de lucrari in constructii, in conformitate cu antemasuratorile/proiectele puse la dispozitie;
  • Respecta graficul de executie detaliat, cu incadrarea in termenul si bugetul incredintat pentru efectuarea lucrarii;
  • Supervizeaza activitatea sefilor de santier si echipelor care asigura realizarea lucrarilor;
  • Informeaza in scris, periodic, conducerea societatii cu privire la stadiul fizic si valoric al executiei lucrarilor, respectarea graficului de executie, incadrarea in bugetul aprobat;
  • Identifica si aduce la cunostinta conducerii societatii riscurile si problemele care apar legate de domeniului de activitate;
  • Informeaza in scris conducerea societatii despre toate problemele ivite;
  • Monitorizeaza saptamanal graficele de lucrari stabilite , planul de aprovizionare, programul de lucru;
  • Estimeaza, programeaza si solicita din timp resursele umane pe specialitati conform graficului de executie;
  • Participa la toate evenimentele proiectului ( receptii pe faze determinante, receptii partiale sau finale)
  • Participa la intocmirea  situatiilor de lucrari si inaintarea lor spre aprobare la beneficiar.

Beneficii

  • Pachet salarial excelent;
  • Pachet de relocare în Tulcea în perioada desfășurării lucrărilor;

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Job Full Time Caracteristici ale jobului
Entry level Studii superioare domeniul constructii - CFDP

Despre

Inginer / Maistru constructor CFDP APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV (optional) Incarca CV-ul...
Vezi profilul companiei