Total HR PREMIUM Consulting

Junior recruiter – Total HR PREMIUM Consulting – Ploiești

1 vizualizare

Descriere Loc de Muncă

Suntem in cautarea unui membru nou pentru echipa noastra de specialisti in recrutare.
Daca ai studii superioare finalizate sau esti student in an terminal, locuiesti in Ploiesti, cunosti bine limba engleza si iti doresti sa urmezi o cariera in resurse umane, asteptam sa aplici pentru pozitia deschisa de JUNIOR RECRUITER la adresa:
hrpremiumconsulting@gmail.com sau CV@hrpconsulting.com.uk
Asteptam CV-ul tau insotit de o scrisoare de intentie pana cel tarziu vineri 9.12.2016.
Responsabilitati:
  • participa alaturi de specialistul in recrutare la scanarea pietei fortei de munca si identificarea oportunitatilor de colaborare;
  • realizeaza si posteaza anunturi de recrutare pe canalele specializate in functie de criteriile stabilite cu partenerii companiei;
  • contacteaza candidatii si planifica sesiunile de interviu;
  • realizeaza interviuri telefonice;
  • participa la interviurile de selectie si realizeaza rapoarte specifice de recrutare;
  • aplica baterii specifice de teste de evaluare si cuantifica rezultatele obtinute;
  • mentine si dezvolta relatii de colaborare cu partenerii companiei;

Cerinte:

  • absolvent sau student in an terminal profil psihologie, sociologie, comunicare,studii economice,litere;
  • abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala;
  • cunostinte solide limba engleza ;

Beneficii:

  • pachet salarial atractiv;
  • posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul companiei

Get a new job today!

CV@HRPConsulting.co.uk or office@HRPConsulting.co.uk

Cuvinte cheie:

Source:

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Ploiești Orașe de interes
Internship / Voluntariat / Fără experiență Caracteristici ale jobului