APC Universal Partner

Lucrator Comercial Depozit materiale de construcții

40 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Căutăm, pentru depozitul de materiale de construcții Ambient din Mediaș, LUCRĂTOR COMERCIAL DEPOZIT materiale de construcții (zidărie, învelitori, izolante) / MANIPULANT

Gestionar depozit de materiale de construcții | Profelis Cluj Napoca

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii medii;
  • Experienta in manipularea marfii;
  • Cunostinte in domeniul materialelor de constructii reprezinta un avantaj;
  • Atestat de stivuitorist – avantaj Capacitate de efort sustinut;
  • Persoana responsabila, dinamica;
  • Abilitati de comunicare; atitudine proactiva, orienatata catre client;
  • Spirit de echipa.

Responsabilitati:

  • Asigurarea procesului de livrare a marfii si de vanzare a produselor din cadrul depozitului;
  • Organizarea, distribuirea si aranjarea marfii in cadrul depozitului;
  • Ofera consultanta clientilor cu privire la materialele comercializate;
  • Ofera clientilor consultanta cu privire la caracteristicile si detaliile tehnice ale produselor;
  • Participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Delimiteaza zonele de asezare a marfurilor in rafturi, eticheteaza locatiile si pastreaza ordinea in depozit;
  • Participa la efectuarea inventarelor periodice;
  • Asigura intretinerea spatiului comercial de care raspunde.

Beneficii:

  1. Pachet salarial motivant, format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor de performanta;
  2. Posibilitatea de invatare si promovare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Pentru mai multe detalii privind compania noastră, vizitați pagina noastră de angajator APC – francizat Ambient!

Îndeplinești criteriile și postul de lucrător comercial / manipulant prezintă interes pentru tine?

Apasă butonul APLICĂ la acest loc de muncăatașează un CV și te vom contacta pentru un interviu.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Cuvinte cheie: ,

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Mediaș, Dumbrăveni Orașe de interes
Job Full Time, poziție de EXECUȚIE Caracteristici ale jobului

Despre

Lucrator Comercial Depozit materiale de construcții APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV (optional) Incarca...
Vezi profilul companiei