NORECK HRS

Inginer Instalații Hidroedilitare

26 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

OFERTA ESTE PENTRU JUDEȚUL SĂLAJ, CU CAZAREA ASIGURATĂ ÎN MUNICIPIUL ZALĂU.

Cerințe:
– studii superioare absolvite pe profil tehnic (Instalații);
– cunoștințe aprofundate autocad;
– experiență MINIM 2 ani ca și ingineri în proiecte de canalizare DOVEDITĂ – condiție OBLIGATORIE;
– cunoștințe și aptitudini tehnice dovedite cu proiecte anterioare coordonate;
– experiență cu nivelă laser pentru canalizare;
– experiență cu munca de teren;
– permis de conducere cat. B – condiție obligatorie;
– persoană dinamică, perseverentă, responsabilă.

Responsabilități:​
– prеgătirea și lаnsarea în еxеcuțiе а proiеctеlor dе spеciаlitate;
– pаrticipаreа lа selеcția și evaluаrеa subcontrаctorilor de specialitate pentru lucrări de instalații;
– coordonarea lucrărilor în șantier, directa îndrumare a echipelor de muncitori, întocmirea documentației de șantier;
– organizarea resurselor umane, materiale și tehnice alocate;
– comunicarea cu proiectanții de specialitate pe parcursul proiectării și execuției lucrărilor;
– coordonare execuție lucrări și împlicarea activă în lucrări;
– gestionarea resurselor materiale și umane pentru finalizarea lucrărilor în termen și cu respectarea standardelor de calitate;
– urmărește desfășurarea lucrărilor de instalații.

Program de lucru: 8 hr/zi + o oră pauză la prânz, 5 zile pe săptămână.

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– cazare, o masă/zi, mașină de serviciu;
– contract pe perioadă nedeterminată.

Cuvinte cheie: , , ,

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Job Full Time Caracteristici ale jobului
NORECK HRS

Despre

Inginer Instalații Hidroedilitare APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV (optional) Incarca CV-ul tau (max...
Vezi profilul companiei