DezvoltaCariera.ro

Operator Financiar Înregistrări Contabilitate

505 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Căutam, pentru clientul nostru, OPERATOR FINANCIAR ÎNREGISTRĂRI CONTABILITATE

Anunturi gratuite de recrutare online

CANDIDATUL IDEAL

  • Studii medii / superioare economice;
  • Bune cunoștințe de operare PC, în special Excel;
  • Cunoștințe de contabilitate primară;
  • Experiență în utilizarea de programe de facturare / gestiune;
  • Experiență în operări contabile;
  • Bune abilități de relaționare, comunicare și lucru în echipă.

DESCRIEREA JOBULUI

În calitate de operator financiar înregistrări contabilitate vei avea de făcut:

  • Verificarea si înregistrarea documentelor contabile în sistemul informatic: fișe parteneri, mijloace fixe, facturi de intrare;
  • Facturare și refacturare către clienți;
  • Înregistrarea facturilor de discount;
  • Emiterea facturilor și avizelor de marfă pe baza formularelor de comandă;

SE OFERĂ:

  • Pachet salarial motivant format din salariu fix și bonuri de masă de 400 de lei;
  • Zile suplimentare la concediul de odihnă în funcție de vechime;
  • Posibilitatea de a achiziționa produsele și serviciile companiei la prețuri preferențiale;
  • Traininguri interne, mediu de lucru plăcut;
  • Posibilitatea de a avansa în carieră.

Doar candidații selectați vor fi contactați.

Cuvinte cheie:

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Sibiu Orașe de interes
Job Full Time, poziție de EXECUȚIE Caracteristici ale jobului

Despre

Operator Financiar Înregistrări Contabilitate APLICĂ la acest loc de muncă APLICĂ la acest loc de muncă × Numele complet: Email: (optional) Telefon: Mesaj (optional) Incarca CV (optional) Incarca CV-ul tau...
Vezi profilul companiei