CATOPREST PRO SRL

Operator masini automate si semiautomate – CATOPREST PRO SRL – Ploiești

0 vizualizări

Descriere Loc de Muncă

Cunostinte, abilitati si experienta ceruta:
  • studii minime acceptate: 10 clase + Scoala Profesionala (preferabil absolvent liceu);
Calificari, specializari si competente profesionale:
  • obligatoriu cunoasterea limbii Engleze la nivel minim conversational;
  • capacitatea de a-si asuma raspunderea pentru rezultatele muncii prestate;
  • nu este necesara o anumita calificare;
Abilitati interpersonale:
  • seriozitate si responsabilitate;
  • buna capacitate de invatare, adaptare si foarte buna atentie la detalii;
  • persoana extrem de organizata si disciplinata, capabila sa lucreze fara o stransa coordonare;
  • abilitati reale de lucru in echipa;
Experienta:
  • minim 3-6 luni experienta, preferabil intr-o unitate de productie;
Descrierea jobului
  • raporteaza direct catre: Sef de Schimb;
  • deserveste echipamentele de productie;
  • produce comenzile direct alocate de catre superiorul direct respectand termenele de productie stabilite;
  • realizează activităţile zilnice aferente fluxului de producţie, punand accentul pe inalta calitate şi pe realizarea planului de producţie conform specificatiilor stabilite;
  • programul de lucru se desfasoara in 3 schimburi;
Beneficii:
  • contract de munca;
  • pachet salarial competitiv;
  • tichete de masa;
  • transport gratuit;
  • program de lucru 3 schimburi;

Cuvinte cheie:

Source:

Abilități:

Jobul pe scurt

wave-1-bottom
Ploiești Orașe de interes
Internship / Voluntariat / Fără experiență Caracteristici ale jobului